Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badanie poziomu PSA, częste oddawanie moczu i uczucie pełnego pęcherza

Mam 63 lata i od 55 roku życia jestem pod stałą opieką urologa. W 2013 r robiłem 2 razy badania na PSA i wynosiły one od 2,65ng/ml /styczeń/ oraz lipiec 1,64ng/ml. Natomiast w 2014r /luty/wynosił 2,60ng/ml. Nadmieniam, że od 2 lat codziennie zażywam tabletki o nazwie Cardura xl 4 mg. Są chwile kiedy przez 10-20 dni oddaję mocz praktycznie co chwilę. Cały czas mam wrażenie pełnego pęcherza, strumień słaby. Jak podczas wizyty u lekarza, lekarz na te informacje powinien zareagować.
MĘŻCZYZNA, 64 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

To co pan pisze miewa wielu pacientowpozim PSa niema nic wzolnego z postalymi sparwami Czasami zmienia sie lekiPowinie pan porozmawiacz urologiem ktory pana leczy,albo zmienic go na innego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy