Badanie TK i zgrubienie w ścianie żołądka
wynik badania TK "w badaniu uwidoczniono odcinkowe zgrubienie w ścianie żołądka/w górnej części trzonu od strony krzywizny większej.Poczatkowo izodensyjna zmiana ulega jednorodnemu wzmocnieniu kontrastowemu i ma ok.10x14mm.W bad.uwidoczniono odcinkowe zgrubienie ściany przełyku ok10-15mm i na tej wys. ok15 mm od wpustu dodatkowo pojedyńczy wzmocniony węzeł chlonny przyprzelykowy.z osia krotka 5mm"dalsze badania szpitalne gastoskopia,ginek.,bad.krwi wkazaly ze jest.ok.Co robic dalej.

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Zmiana wymaga obserwacji i regularnych kontroli. Proszę pokazać wynik badania lekarzowi prowadzącemu. On ustali termin kontroli.
Pozdrawiam