Badanie TSH z powodu nagłej utraty świadomości
Czternostolatek poziom TSH 4,60, glukoza 92, ostatnio pobyt w szpitalu z powodu naglej utraty swiadomosci inne badania laboratoryjne w normie echo i ekg oraz rtg kaltki pieriowej ok. Co to moze byc, czy koniecznie drazyc nalezy dalsza diagnostyke czy to tarczyca czy na razie odpuscic sobie i dac spokoj. dziekuje za szybka odpowiedz.

MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu
Badanie moczu na białko
Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.
Szanowny Panie,
Taki wynik TSH nie spowodował tego co było przyczyną omdlenia. W tej sprawie trzeba zwrócić się do lekarza rodzinnego, który odpowiednio ukierunkuję ewentualną dalszą diagnostykę
Pozdrawiam
dr R.Anielski