Bakterie e.coli w 10 tygodni ciąży

Witam.Jestem w 10tyg ciazy. Badanie posiewu pochwy wykazalo obecne bakterie e.coli i enterococcus faecalis.Dostalam globulki robione z augmentinem i nystatyna ale wczesniej mowilam lekarzowi o zaczynajacych sie objawach stanu zapalnego pecherza.Mialam brac zurawine i nie pomoglo.Teraz mam brac furagine ale wiem ze nie mozna jej brac w I trymestrze.Badanie moczu nie wykazalo bakterii.Nie wiem czy brac furagine.Boje sie czy te bakterie nie zagroza.NieJestemPewnaTezCodo bezpieczenstwaTychGlobulek.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami swojego lekarza.