Bardzo chcę schudnąć

Mam 15 lat, 162 cm wzrostu i ważę 46 kg. Uważam, że ważę za dużo. Cóż. Moja przyjaciółka miała anoreksje, teraz moja koleżanka na nią choruje. Może to ich wpływ, może rzeczywiście jestem gruba, ale źle się czuję w swojej skórze. Chciałabym wyglądać jak modelki, z długimi chudymi nogami. Jadam obiady z mamą, więc nie mogę nie jeść, bo zauważy, że próbuje się odchudzać. Czasami jem słodycze, dosyć często też ćwiczę, ale nie schudłam ani kilograma! Czy ćwiczenia tez mogą odchudzić, czy muszę stosować jakieś diety? Nie chciałabym diet. Proszę, poradź mi, jak mogę schudnąć- ćwiczenia, jedzenie.

Witam,

Twoje BMI odniesione do siatki centylowej odpowiada 10 centylowi.
Poniżej tej wartości rozpoznaje się niedobór masy ciała.
Nie jesteś gruba.
Jeśli będziesz się odchudzała - grozi CI niedożywienie, które jest tak samo groźne, jak nadmiar masy ciała.
Jeśli cierpisz z powodu obsesyjnego myślenia o sylwetce, kaloriach i zjadanych pokarmach, skonsultuj się z psychologiem.
Pod żadnym pozorem się nie odchudzaj.
Pozdrawiam