Bardzo niskie poczucie własnej wartości

Pół roku temu rzucił mnie narzeczony od tego czasu nie potrafie się pozbierać.Schudłam 6 kilogramów,miałam problemy z zasypianiem i koncentracją.Ciągle płakałam i nic mnie nie cieszyło.Po jakimś czasie to się uspokoiło ale od ostatniego miesiąca znowu wróciło.Wszystko mnie denerwuje,ciągle krzyczę i płaczę bez powodu.Są dni że najchętniej nie wstawała bym z łóżka.Uważam że to co się stało to tylko moja wina,że nic mnie już nie czeka w życiu,myślenie o moim byłym w dalszym ciągu sprawia mi ból.Czasami myślę o śmierci ale wiem że brakuje mi odwagi.Ogólnie czuję się jak zero.

KOBIETA ponad rok temu

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Pani Kingo,
objawy, które Pani odczuwa prawdopodobnie są wynikiem depresji. Powinna Pani jak najszybciej udać się na wizytę do lekarza psychiatry. Spotkała Panią przykra sytuacja, ale proszę pamiętać, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Obecny stan jest przejściowy i jeśli zacznie się Pani leczyć Pani samopoczucie wróci do normy.
Pozdrawiam serdecznie!