Bardzo nisko poziom cukru w ciąży

Jestem obecnie w 13 tygodniu ciąży i na zalecenie lekarza badam glukometrem poziom cukru 4 razy dziennie. Dziś podczas pomiaru godzinę po posiłku glukometr wskazał poziom cukru 28 mg. Podczas pomiaru czułam się dobrze, może tylko delikatnie śpiąca. Czy to możliwe by mieć taki wynik poziomu cukru godzinę po posiłku czy może to być błąd glukometru?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może był to błąd pomiarowy? Gdyby tak niskie wartości pojawiały się częściej to należy udać się do diabetologa na konstatację. Pozdrawiam,