Bardzo obfity okres po tabletkach antykoncepcyjnych

Witam mam takie pytanie. to moja druga miesiączka po odstawieniu tabletek YAZ , pierwsza była z odstawienia. nie mam silnych bólów brzuch nie czuje się zmęczona tylko mój okres jest bardzo obfity. ... bardzo. Muszę wyjechac na konferencję naukową dziś w nocy i być za granicą do niedzieli a moja Pani Ginekolog ma urlop... tak wiec chciała bym się jakoś zabezpieczyć przed np wykrwawieniem się tudzież zrobieniem sobie krzywdy. Dodam że brałam w tym tygodniu przez 7 dni wstecz antybiotyk na anginę

Lek. Marta Jaruchowska

Musi Pani zglosic sie do lekarza, wszelkie leki sa na recepte i to one moga Pani pomoc.