Bardzo silne bóle u 28-latka

Dzień dobry mam pewien problem mam 28 lat ostatnio od tygodnia mam straszne bole zaczelo sie od bolu calej klatki piersiowej zeber i plecow jaj po blwypadku samochodowym a teraz minelo i został bol w mostku okolice żołądka dol mostku a chybaa zoladek jak leze chce podniesc glowe mam straszny ucusk jak by tam coś bylo i strasznie boli nieraz po jedzeniu mam odbijanie jak by wymiotami wzdęcia. Czy to moze byc cos poważnego? Ulge jako tako daje na boku leżenie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym spożywanie powoli pokarmów oraz nie kłaść się zaraz p jedzeniu. Jeśli te dolegliwości trwałyby nadal to radze udać się na konsultację gastroenterologiczną.