Bardzo szybkie męczenie się bez wykonywania obciążających zajęć

Od jakiegoś czasu bardzo łatwo się męczę nawet bez wykonywania jakichś szczególnie obciążających zajęć. Budzę się spocona i zmęczona bardzo ciężko jest mi złapać oddech. Mam poczucie takiego dziwnego "łaskotania" jak przy grypie gdzieś w klatce piersiowej i trochę w mięśniach. Nawet zwykły marsz czy siedzenie przy komputerze w pracy jest ogromnym wysiłkiem. Z czym to może być związane? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Nadmierne zmęczenie może być przyczyną wielu chorób natury fizycznej, ale i psychicznej. Wskazana jest konsultacja u internisty, który oceni przyczynę Pani dolegliwości.