Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezbolesna wysypka na prąciu

Witam , mój problem jest następujący : od kilku lat(aktualnie mam 16) mam wysypke na prąciu od spodu . nNie przeszkadza mi to w żadny sposób ale martwie sie jeśli miało by chodzić o moją partnerke i czy by jej to nie odrzuciło w pewien sposób dodaje zdjęcie jak wyglada moj problem : http://media.abczdrowie.pl/uploads/images/pr/problem-biale-krostki-grudki-na-skorce-od-penisa-i-mosznie_722.jpg -to nie moje zdjęcie ale problem wygląda bardzo podobnie , nie da sie tego ani wycisnac anie pozbyc.
ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Prezentowane na zdjęciu białe krostki są rzeczą fizjologiczna i nie należy się nimi przejmować. Są to w rzeczywistości prosaki. Można je usuwać laserowo, jednak ze względu na okolicę, w której się znajdują nie jest to wskazane.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
Plamki Fordyce'a. Zmiany niechorobowe, nie wymagające żadnej interwencji.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy