Bezdech senny a niedotlenienie organizmu

witam mam taki problem nie pije alkoholu poniewaz stwierdzono u mnie bezdech senny zdarza sie czasem jednak ze wypijekilka piw okolo 5 to tak raz w miesiacu nastepny dzien to dla mnie tragedia dudni mi w glowie czuje dziwny ucisk do tego mam wrazenie jakby mi zamarzalo serce i czuje siejak bym mial zemdlec czy to mozliwe ze niedotlenienie organizmu polaczone z alkoholem wywoluje taka reakcje?kiedys pilem strasznie duzo i nie mialem takich objawow

Dzień dobry.
Proszę zgłosić się na konsultację u lekarza neurologa- nie jestem lekarzem,więc nie mogę odpowiedzieć na Pana pytanie.
Pozdrawiam.