Bezdech w nocy i problemy z zaśnięciem

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu często zdarzają mi się luźne stolce, w dodatku budzę się nocą i jem słodycze. miewam przy zasypianiu problemy i tak jakbym kilka razy przed zaśnięciem łapała bezdech( w nocy nie chrapie) i rzuca mną przed zaśnięciem. jest tak mniej więcej 2,3 razy w tygodniu.w dodatku dziś zauwazylam że 2 tygodnie po okresie dostałam krawienia,było bardzo słabo widoczne,takie blade. mam 26 lat, jestem bardzo szczupła 168/50kg(okres miewam regularnie)serdecznie proszę o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może organizm w taki sposób daje znać o brakach mikro i makroelementów. Warto udać się do swojego lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania.