Bezsenność, lęki społeczne i myśli samobójcze

cierpię na bezsennośc mam lęki spoleczne myśli i pruby samobujcze niedaje rady pracowac wszystko mnie denorwuje i wiele innych których nawt nie sposub soboe przypomniec czy też zdefiniować brałem setki leków antydepresyjnych i uspokajoncych lekarze moim zdaniem dali d... byłem w szpitalach psychiatrycznych 2 razy dostanę choc namiastkę pomocy Wonpię ale czekam na odp.

Dzień dobry, zachęcam do jak najszybszego kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą w celu postawienia diagnozy. Specjalista zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pomocna może się okazać psychoterapia prowadzona w nurce psychodynamicznym, ewentualnie behawioralno-poznawczym. Pozdrawiam.