Bezsenność, rozkojarzenie, nerwowość, rozchwianie emocjonalne i płaczliwość

Od ok 3 lat. mam pewne problemy. Są to m.in. bezsenność, rozkojarzenie, nerwowość, rozchwianie emocjonalne, bardzo często płaczę(choćby z byle jakiego powodu, uczucia szybko się natężają, przez co odczuwam silny gniew i bezsilność jednocześnie), całkowicie odcięłam się od przyjaciół i rodziny, nie mam przy sobie już nikogo, zobojętniałam, wszystkie wykonywane czynności nie mają już dla mnie żadnego sensu, czasami pojawiają się nieciekawe myśli.Mój stan na ogól jest zły, lub jeszcze gorszy.Pomocy

Dzień dobry!

Proszę wybrać się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego i skonsultować z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!

Witam, polecam kontakt z dobrym psychoterapeutą. Wszystkie wymienione przez Panią objawy nic nie mówią jeśli nie zrobi się całościowej diagnozy i nie przeprowadzi wywiadu. Można działać na osłabienie któregoś z nich, jeśli jest szczególnie uciążliwy, ale jeśli nie zdiagnozuje się pierwotnej przyczyny problemu będzie on i tak nawracał. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja ze specjalistą.Pozdrawiam!