Bezskuteczne leczenie nerwicy a stosowanie leków

witam mam 29 lat od roku bezskutecznie lecze sie na nerwicę .Meczyły mnie kołatania serca ,wysoki puls nawet 130 i skoki ciśnienia .Ostatnio lekarka przepisała mi Beto zk 25 mg po połowie tabletki puls spadl do 70-80 ale cisnienie nadal utrzymywalo sie w granicach 140-95 za to po połówce cisnienie spadlo do mn 120 -70 ale puls bardzo sie obnizył 50-60 mn co robic czy odstawic lek ?

Szanowna Pani,

Jeżeli tętno nie obniża się poniżej 50/min nie ma powodu do obaw. Może Pani spróbować zażywać 1/4tbl i sprawdzić ciśnienie i tętno. Niższy puls może bowiem powodować min. uczucie osłabienia.
Nie wiem o jakich objawach Pani myśli pisząc że ma Pani nerwicę ale na pewno warto rozważyć psychoterapię i ewentualnie uzupełnić leczeniem farmakologicznym. Czasami Pacjenci zbyt szybko się zniechęcają nie wiedząc że leczenie zaburzeń lękowych to czasami długotrwały ale skuteczny proces. Być może po odpowiednim dobraniu leczenia ze strony psychiatrycznej, lek kardiologiczny nie będzie konieczny.
Pozdrawiam serdecznie!