Bezskuteczne sposoby leczenia alkoholizmu

Mój partner jest alkoholikiem. Wszelkie możliwe próby leczenia choroby nie powiodły się. Był szpital, detoks, prywatna klinika, znachorka,....... Jestem bezsilna. Czy mam jedynie czekać na jego śmierć?Czy jest jakieś światełko w tunelu ?Obawiam się ,że długo nie wytrzymam tej sytuacji.Proszę o pomoc, czy jest szansa w podjęciu walki z tą choroba?

Dzień dobry,

Proszę SAMEJ udać się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której jest oferowana bezpośrednia pomoc bliskim osobie uzależnionej.