BHCG a owulacja
Witam.czy mozliwe,żeby przy bhcg=8,8 doszlo do owulacji?Badanie robilam 16dc (liczac od dn zabiegu-2gie łyżeczkow. po poronieniu w 8tc).dzisiaj,tj.14.01 jest 23dc (zwykle mam 30-35dni),od 2och tyg pobolewa w krzyzu,czasami lekko w podbrzuszu lub lekkie "ciągnięcie"w jajniku,we wtorek-07,01(17dc) temp ok 36,9,a przez ost tydz.ok 36,2-36,4.Śluz też mam dziwny,raz ciagnacy,przejrzysty,albo kremowy itd.Dzisiaj sluzu niewiele,gesty kremowy,a wew.pochwy uczucie nakremowania.Czy moze byc cykl bezow?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje najprawdopodobniej wynikają z wahań hormonalnych.