BHCG a owulacja

Witam.czy mozliwe,żeby przy bhcg=8,8 doszlo do owulacji?Badanie robilam 16dc (liczac od dn zabiegu-2gie łyżeczkow. po poronieniu w 8tc).dzisiaj,tj.14.01 jest 23dc (zwykle mam 30-35dni),od 2och tyg pobolewa w krzyzu,czasami lekko w podbrzuszu lub lekkie "ciągnięcie"w jajniku,we wtorek-07,01(17dc) temp ok 36,9,a przez ost tydz.ok 36,2-36,4.Śluz też mam dziwny,raz ciagnacy,przejrzysty,albo kremowy itd.Dzisiaj sluzu niewiele,gesty kremowy,a wew.pochwy uczucie nakremowania.Czy moze byc cykl bezow?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje najprawdopodobniej wynikają z wahań hormonalnych.