Biała kropka pod napletkiem

Witam, mam problem polegający na tym, że od jakichś kilku dniu zauważyłem, że pod napletkiem na żyłach pojawiła się biała kropka. przetrzymuję to dłuższy czas bez konsultacji bo miałem nadzieje, że to zniknie samoistnie, ale moje nadzieje głęboko się zakopały, już nie mam siły z tym sam walczyć, przemywać to spirytusem, amolem, czy też wodą utlenioną z nadzieją, że się tego pozbędę, jeśli wyślę zdjęcie, Czy będzie to odpowiednie aby mniej więcej naprowadzić mnie na drogę dalszego postępowania?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez zobaczenia zmiany trochę trudno mi wnioskować z czym mamy do czynienia. Jednak, pojedyncza biała kropka na penisie może wskazywać na krostkę lub pryszcza. Jeżeli występuje sączenie się wydzieliny możliwe jest nadkażenie bakteryjne. Warto zastosowac maść z antybiotykiem. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego.