Biała krosta na wewnętrznej stronie policzka

Witam, niecały tydzień temu na wewnętrznej stronie policzka (dokładnie na środku) pojawiła się biała krosta (prawdopodobnie w wyniku przygryzienia), która obija o zęby i tym sposobem powoduje ból. Jest jakiś sposób na załagodzenie lub jej likwidację, czy to przyjdzie z czasem? Pozdrawiam

Biała krostka sama się zagoi. Jest natomiast inny problem, jeżeli powstała świadczy to o nadmiernym przygryzaniu i być może zgrzytaniu, możliwie że odbywa się to w nocy - bruksizm. Niezbędna jest konsultacja w gabinecie i dokładna ocena stanu jamy ustnej i zębów.

Powinno przejść , jeżeli jest problem z gojeniem można smarować Solcoserylem , jeżeli nie ma postępów gojenie w przeciągu tygodnia należy zgłosić sie do lekarza