Biała krostka na twarzy u 4,5-letniego dziecka

Dobry wieczór! Mam pytanie, mojemu 4,5 letniemu synkowi pojawiła się biała krostka na twarzy i utrzymuje się od 3tyg, nie wiem co to może być i czy muszę wybrać się do specjalisty, jak tak to do jakiego? Dziękuję za odp.

Milena Lubowicz

Trudno mi powiedzieć bez badania czym może być ta zmiana. Proponuję wizytę u pediatry, jeżeli to nie pomoże to można rozważyć wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam