Biała maź z krwią

Witam. Od dwoch tygodni z pochwy leci mi biała maź połączona z krwią. Miesiączkę miałam 3 tygodnie temu. Byłam u ginekologa, nistety trochę wcześniej i nie poinformowałąm go o tym, natomiast zrobił mi wymaz z pochwy , ale na wyniki muszę czekać jeszcze tydzień. Czy powinnam zrobić jakies dodatkowe badania?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na razie nie należy wykonywać dodatkowych badań. Nie mniej jednak objawy mogą wynikać z infekcji bakteryjnej lub grzybiczej.