Biała plama po zadrapaniu skóry żołędzi

witam Państwa,jakiś czas temu (1 rok moze więcej) podczas kąpieli myjąc penisa a dokładnie żołędzia zadrapałem go paznokciem i troszeczkę płyneła krew.Po jakim czasie jak się rana zagoiła pozostała lekko biała plama(coś jak blizna).Byłem u dermatologa i przepsał miTravocort,cutibaz,locoid ale to nie działa.Jeden dermatolog powiedział ,ze to alergia a drugi ze to tylko blizna po ranie.Ja osobiście nie czuje żadnych dolegliwości(ból itp) jedynie wygląd,czy mozna to jakość usunąć,czy już tak zostan

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie się wypowiedzieć odnośnie jej przyczyny i ew. leczenia. Jeżeli jest to blizna to istnieje możliwość operacyjnego usunięcia.

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmiany nie mogę powiedzieć czym ona jest. Jeśli jest to blizna, to wycinanie jej pozostawi inną bliznę. Proszę stosować zalecane maści, a potem udać się na wizytę kontrolną.
Pozdrawiam