Biała wydzielina na bieliźnie dwa tygodnie po miesiączce

nie mam miesiaczki juz ponad dwa tygodnie od pierwszej ktora skonczyla sie 1.01.2015 czy cos jest nie tak?Od wczoraj mam biala wydzieline na bieliznie.Co to moze byc?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

cykl kobiety trwa ok 28 dni ale może być krótszy lub dłuższy o kilka dni dlatego pierwsze zdanie nie nasuwa podejrzeń o patologię. Biała wydzielina bez grudek i bez nieprzyjemnego zapachu też jest prawidłowa. W przeciwnym wypadku może to oznaczać infekcję i warto wybrać się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Biała wydzielina może być związana z drugą fazą cyklu lub z zakażeniem pochwy. Czy występuje świąd lub pieczenie sromu? Jeśli tak, proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam