Biała wydzielina z grudkami i seks bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

czy moglam zajsc w ciaze gdy z okoilic intymnych wydziela mi sie bialy plyn w postaci grudek i troche swedzi ??kochalam sie zparterem w prezerwatywach chodz ostatnim razem nie uzylismy jej wiec mam obawy a nie chcialabym byc w ciazy prosze o szybki kontakt

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobna wydzielina może być objawem ciąży, jednak częściej sugeruje ona infekcję.