Biała wydzielina z nadżerki

Witam! Mam małą nadżerkę, i zauważyłam że prawie zawsze mam jakąś wydzieline białego koloru, nie pachnie, nie swędzi. Co to moze byc?kiedys mialam drozdzyce, byc moze teraz znowu ja mam i przez to pojawia sie wydzielina?dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej ewentualności. Nie mniej jednak sama nadżerka także może wpływać na zwiększenia ilości fizjologicznej wydzieliny. Warto udać się do ginekologa.