Biała, wypukła krosta na prąciu

Mam 23 lata, od 3 miesięcy mam białą, wypukłą krostę na napletku wielkości ok. 2-3 mm. Byłem z tym u lekarza. Dermatolog określiła, że jest to gruczolak. Stosowałem przez 2 tygodnie krem P***, niestety, maść mi nie pomogła. Dermatolog powiedziała, że nie da się nic z tym zrobić. Trochę mnie to martwi, ponieważ wcześniej nie miałem tego problemu, a chciałbym się pozbyć krosty. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.

Trudno mi jednoznacznie odnieść się do Pana opisu, nie widząc zmian. Dla dermatologa różnice w określeniu "grudka", "krosta", "pęcherzyk" itp. są zasadnicze i wymagają zakwalifikowania zmiany do innej jednostki chorobowej.

Niemożliwe wydaje się utrzymywanie się zmian typu "krost" ok. 3 miesiące w niezmienionym stanie.

Myślę więc, że zmiany opisywane odpowiadają grudce. Mogą one wynikać z rozszerzenia gruczołu w tej okolicy. Proponuję ponowną wizytę u dermatologa lub urologa.