Białawe wargi sromowe

witam-otóż mam problem i męcze się z tym od lat mam 22 lata czy to normalne ze wargi sromowe są czasem białawe robi sie mi to przewaznie po całym dniu nie jest tego dużo czy to jest moze flora bakteryjna zascielajaca wargi sromowe czy musze to wymywac prosze blagam o pomoc:(
22 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdeczne. Objawy takie mogą być wynikiem infekcji grzybiczej. Proszę zgłosić się do lekarza.