Białe grudki na żołędzi

Witam, stosowałem antybiotyk przepisany przez specjalistę od ukąszeń przez kleszcza i pod koniec tej kuracji na moim prąciu, a doładnie na żołędzo, pojawiły się białe grudki. Zmyję je wodą, to znikną, a następnego dnia są już z powrotem. Proszę o jakąs radę, co z tym z robić. Do lekarza się wstydzę z taką sprawą iść. Proszę o szybką odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Pana dolegliwości oraz fakt, że niedawno przyjmował Pan antybiotyki, może wskazywać na grzybicę prącia. Proszę spróbować smarować prącie maścią przeciwgrzybiczą dostępną w aptece bez recepty, a jeśli w ciągu 3-4 dni nie zauważy Pan poprawy, to prosze iść do lekarza. Nie ma się czego wstydzić - wystąpienie grzybicy po antybiotykoterapii to zupełnie zwyczajna sprawa, jest to dość częste!

Pozdrawiam!