Białe krostki na napletku i penisie

1.Zauważyłem na napletku wewnątrz krostki ,jedna przy drugiej,są czerwono białe, nie bolą, nie swędzą.2.Mam również pod penisem od jąder po napletek jedną linię zmarszczoną,wygląda jak"wężyk". Na penisie zewnątrz są tez krostki.Nic nie boli.Co to może być?Nie miałem stosunków seksualnych.Mam 21 lat.Z góry dziękuje za odpowiedz.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Białawe krostki wokoło żołędzia to tzw grudki perliste. Nie są one oznaką choroby. Czerwono-białe punkty na skórze penisa i moszny to także fizjologia. Noszą one nazwę plamek Fordyce'a. Linia o której wspominasz to szew pośrodkowy. Reasumując nie masz powodów do obaw.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
opis najbardziej pasuje do grudek perlistych prącia - niechorobowe zmiany.
linia to może być szew skórny - prawidłowa struktura.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy