Białe krostki przy wędzidełku na penisie po obu stronach - co to może być?

Witam, mam 22 lata i od paru lat posiadam białe krostki przy wędzidelku na penisie bo obu stronach, nie bolą ani zadnych innych objawów nie posiadam. O higienę dbam dwa razy dziennie Pamiętam jak pare lat temu łapalwm za te krostki i po prostu dalo sie je oderwac używając paznokci jednak pojawiały sie ponownie. Co to moze być i czy ewentualnie jak temu zapobiec?

Szanowny Panie, krostki mogą być wynikiem infekcji wirusowej, zalecam wizytę u dermatologa. Serdecznie pozdrawiam