Białe miejsce po ekstrakcji zęba

witam, przedwczoraj wyrwalam zebą, na dole(przedostatni). teraz trochę boli to miejsce i zrobilo się coś miękkiego i białego na miejscu wyrwania. co to moze byc??? dodam, ze zapalilam papieros po 24 h , ale juz ograniczylam palenie, poniewaz się boję, dentysta nic nie wspominal o tym,ze pojawi sie cos bialego czy to normalne??

Jest to prawidłowe gojenie. Niepokojące będzie pojawienie się fetoru, bólu nasilają ego się w drugiej dobie po usunięciu lub później. nie normalne jest natomiast palenie papierosów przecież to zabija. Pozdrawiam