Białe plamki po stosowaniu żelu wybielającego

Witam serdecznie. Od kilku dni, być może tygodnia stosuję wybielający żel do zębów whitetime. Dziś zauważyłam na górnej jedynce białe plamki, których wcześniej nie miałam. Czy możliwe, że ze szkliwem dzieje się coś nie tak? Czy te plamki znikną? Bardzo proszę o odpowiedz.

Białe plamy są wynikiem odwodnienia szkliwa. Znikną, kiedy znów nasączą się wodą. że względu na tą okresową utratę wody tak ważne jest stosowanie w czasie wybielania tzw. białej diety. Pozdrawiam

Witam. Wybielanie należy zawsze powierzać profesjonalistom, w innym przypadku skutki mogą być opłakane. Proszę już tego preparatu nie stosować, czy plamki znikną - trudno powiedzieć.