Białe plamy i linie na paznokciach

na moich paznokciach od zawsze zamieszkują białe plamki i pionowe linie tak samo od kilku lat biorę witaminy belise,wit.B wcześniej skrzypowite jadłam duzo nabiału i piłam mleko jogurty itp.one nadal są na moich paznokciach (paznokcie mam dośc twarde elastyczne i nie łamią się)Proszę o poradę :)

Bez zdjęcia trudno jest odpowiedzieć rzetelnie na to pytanie. Przypuszczam, że są to zmiany nie chorobowe, nie wymagajace leczenia. Poprzeczne nierówności powierzchni można wygładzić polerka kosmetyczna. Białe plamki czasami ustępują samoistnie.