Białe plamy i obręcz pojawiające się na penisie
Zmiany na penisie Proszę o poradę.zmiany od miesiąca, obręcz naokoło zołedzia, żyłki , białe plamki, kłucie penisa po seksie,.Wyni moczu krwi dobre, usg jamy brzusznej dobre.Załączam zdjęcia aby lepiej przedstawić obraz zmian [img]http://i60.tinypic.com/jkau7c.jpg [img]http://i60.tinypic.com/zuf9k1.jpg [img]http://i60.tinypic.com/2ly27as.jpg Zdjęcia słabszej jakości Byłem u urologów,ale żadne maści nie pomogły Martwią mnie te białe plamki zaznaczone jak i odbarwienie i obręcz Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości oceny tych zmian ze względu na jakiś zdjęć. Jeżeli jest to wynik infekcji konieczna jest antybiotykoterapia.