Białe plamy na łydkach

Mam białe plamki na łydkch. To już taka moja uroda czy może brak witamin ?

Witam. Tego typu przebarwienia mogą być wrodzonymi zaburzeniami pigmentacji skóry lub świadczyć o schorzeniach takich jak luszczyca czy zakażenia grzybicze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby uzyskać precyzyjną diagnozę proponuje skontaktować się z dermatologiem. Opisywane zmiany mogą być wynikiem infekcji, zaburzeń pigmentacji skóry a także choroby tkanki łącznej.