Białe upławy i plamki na penisie u partnera a stosowanie plastrów Evra

Od pół roku stosuje plastry Evra, kochamy się z narzeczonym bez dodatkowych zabezpieczeń. Od jakiś 4 miesięcy borykamy się: ja z upławami białego koloru, a on nawracającymi białymi plamkami na penisie albo czerwonymi (bez dodatkowych objawów), stosowaliśmy już różne leki: gynofemidazol, pamifucin krem itp ale problem zawsze powraca, jesteśmy już tym zmęczeni i zastanawiamy się w czym tkwi problem ? Czy w stosowaniu plastrów ? Może źle dobranych lekach? Proszę o pomoc i wskazówkę co dalej robić

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje zastanowić się czy aby źródłem infekcji nie jest Pani Partner. U mężczyzn infekcja może przebiegać bezobjawowo.