Białe upławy i świąd pochwy

Serdecznie proszę o odpowiedz na moje pytanie.Mam upławy biale bezwonne i bardzo piecze mnie w srodku pochwy.Nie mam zaczerwienionych warg sromowych.Mieszkam w Holandii i tutaj moim ginekologiem jest lekarz pierwszego kontaktu.Bardzo ciężko jest o skierowanie do ginekologa.Lekarz najpierw leczy sam.Lekarz zbadał mnie i powiedział ze mam infekcje.Zapisał mi Canesten gyno 3(clotrimazol) 200mg. -sa to trzy kapsułki dopochwowe.Przeczytałam ze jest to lek na grzybice pochwy .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Postępowanie lekarza było ze wszech miar słuszne, gdyż zgłaszane objawy są charakterystyczne właśnie dla grzybicy.