Białe upławy, swędzenie i pieczenie pochwy

Witam. Moj ptoblem wyfaje mi się juz nie do wyleczenia. Białe geste upławy, swedzenie i pieczenie sromu pochwy a ostatnio tez odbytu. Bylam u lekarza juz 2 razy leki masci antybiotyki nic nie pomaga. W wynikach wyszlo mi jakies zapalenie ale nic a nic nie pomaga blagam pomocy!!!

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazane jest wykonanie posiewu z pochwy i odbytu w kierunku grzybów i wykonanie antybiogramu. Lekarz ginekolog powinien na podstawie wyniku dobrać odpowiedni lek oraz jego formę (dopochwowa, doustna).