Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biało-różowa narośl pod napletkiem

Witam, mam 25 lat. Od pewnego czasu zauważyłem pod napletkiem niepokojącą narośl koloru biało-różowego. Po środku jest taka jakby 'dziura' :-/ nie wiem jak to opisać. Nie daje żadnych objawów (być może minimalnie swędzi). Czy to grzybica? Miałem sporo partnerek seksualnych, dbam o higienę. Poniżej przesyłam foto. Co to jest i jak to leczyć? Proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuję, Kacper. Zdjęcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/1689063_xx.jpg.html
25 LAT ponad rok temu

Mity na temat łysienia

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Trudno wnioskować bezpośrednio o grzybicy ponieważ brak jest charakterystycznych objawów. Sugerowałbym zgłosić się do lekarza wenerologa. Ze względu na wywiad z liczna zmianą partnerek można podejrzewać jedną z chorób wenerycznych. Proszę nie bagatelizować tej sprawy.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
najbardziej przypomina liszaj twardzinowy i zanikowy. Konieczna będzie wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy