Biało-różowa narośl pod napletkiem

Witam, mam 25 lat. Od pewnego czasu zauważyłem pod napletkiem niepokojącą narośl koloru biało-różowego. Po środku jest taka jakby 'dziura' :-/ nie wiem jak to opisać. Nie daje żadnych objawów (być może minimalnie swędzi). Czy to grzybica? Miałem sporo partnerek seksualnych, dbam o higienę. Poniżej przesyłam foto. Co to jest i jak to leczyć? Proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuję, Kacper. Zdjęcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/1689063_xx.jpg.html
25 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno wnioskować bezpośrednio o grzybicy ponieważ brak jest charakterystycznych objawów. Sugerowałbym zgłosić się do lekarza wenerologa. Ze względu na wywiad z liczna zmianą partnerek można podejrzewać jedną z chorób wenerycznych. Proszę nie bagatelizować tej sprawy.