Biały guzek na wewnętrznej stronie wargi górnej

kilka miesięcy utrzymuje si tkliwy guzek bialawy wielkości glowki szpilkiwewnętrznej strony wargi gornej na wysokości zgryzu przednich zębow przerwa szeroka w gornym uzębienu przygrzanie sporadyczne lecz chroniczne' zmiana bez objawow zapalnych CO ROBIĆ oslony na zęby i obserwacja czy jednak usunięcie przy tych samych warunkach zgryzu ? pozdrawiam

Przy szerokiej przerwie między górnymi siekaczami może pojawić się na wardze tego typu zmiana. Proponuję kontakt ze stomatologiem w celu sprawdzenia słuszności mojej oceny i ewentualne poszerzenie siekaczy, żeby zmniejszyć przerwę. Konieczna też obserwacja lub wycięcie zmiany na wardze. Pozdrawiam