Biały i gęsty śluz o nieprzyjemnym zapachu oraz ból podbrzusza

Witam, dziś zauważyłam biały gesty śluz o nieprzyjemnym zapachu. Jest to 14 dzien cyklu na 28 dni. od jakiegoś tygodnia boli mnie podbrzusie i piersi. Robiłam test ciążowy i wykazało, że nie jestem w ciąży. Wykryto u mnie pierwotny brak miesiączki i musze brać hormony aby ją mieć. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biały, gęsty śluz o nieprzyjemnym zapachu może być wynikiem infekcji grzybiczej. Zwykle śluz w okolicach owulacji staje się bardziej wodnisty niz normalnie.