Biały nalot na języku a wynik wymazu

Witam. Od dłuzszego czasu mam biały nalot na języku. Zrobiłam sobie wymaz z jezyka i wyszło na nim Wyhodowano bakterie prezentujące florę fizjologiczną , miedzy innymi piszę tam streptococcus hemolit,neisseria sp,streptococcus oralis,candida spp.poj.kolonie. Czy wszystko jest wporzadku?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Można jeszcze wykonać wymaz na podłoże mykologiczne aby sprawdzić czy ten ,,biały nalot" nie jest spowodowany infekcją grzybiczą. Pozdrawiam.