Biały nalot na języku, nieprzyjemny zapach z ust i gęsta ślina od 2. lat

Witam. Od około 2 lat mam problem z białym nalotem na języku. Wraz z nim występuje nieprzyjemny zapach i "gęsta ślina". Na dodatek bardzo szybko schną mi wargi. Codziennie staram się ścierać nalot szczoteczką, ale nic to nie daje. Płuczę na dodatek usta płynami do higieny jamy ustnej, ale również nie daje to efektu. Byłem u lekarze rodzinnego, przepisał mi 2 leki, które nie pomogły. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Marcin.

Witam
zacząć należy do wdrożenia wiekszej higieny a jeśli to ie pomoże to wowczas należy rozważyż zakażenie grzybicze.
Proszę sprobować myc zęby pasta Lacalut Activ przez okres 2 tyg oraz plukać płynem Eludril lub Corsodyl dwa razy dziennie po 60sek po umyciu zębów.Język należy czyscic z nalotu szczotka .Po okresie juz kilku dni powinna być zauważalna poprawa .Jeśli nie konieczna będzie antybiotykoterapia.