Biały nalot po grzybicy języka

Ile tygodni lub miesięcy po wyleczeniu grzybicy jezora jest nadal biały język w oddali. Z RANA JAK WSTAJE TZN PRZEDUMYIEMZEBOW MAM CALY BALY JEZYK CALUSKI NIE TYLKO W ODDALI. PO LECZENIU BYLY ZROBIONE BADANIA WSZYSTKO JEST OK- NIC NIE WYCHODOWANO.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą utrzymywać się dość długo. Warto jednak podkreślić, że może być to związane z wadą przegrody nosa lub przerosnietymi migdałami co powoduje oddychanie przez usta i wysychanie śluzówki.