Biały nalot pod żołędzią penisa

Witam. Ostatnio podczas gry wstępnej zauważyłam pod żołędziem mojego chłopaka biały, brzydko pachnący nalot, o konsystencji serka. Nigdy wcześniej nie miewał czegoś takiego, nic go również nie swędzi. Co może oznaczać owa wydzielina ? Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej powodem zgłaszanych objawów jest grzybicza infekcja prącia. To dość częsta dolegliwość związana z chwilowym spadkiem odporności lub zaniedbaniami higienicznymi. Bez problemu można taki stan leczyć. Polecam aby chłopak wybrał się do lekarza w celu otrzymania odpowiedniego leczenia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
to z pewnością mastka... http://pl.wikipedia.org/wiki/Mastka
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty