Biały pryszcz pod wędzidełkiem penisa

Jakieś 1 cm pod wędzidełkiem mam dużego białego syfa. Mam go 4 miesiące. Dodam że mam 17 lat i nie sprawia mi on problemów lecz mam obawy o niego. Jest on biały i jak próbuje go wycisnąć boli mnie to i nie chce "wyskoczyć" Dodaje zdjęcia tego. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże :(
17 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Z przedstawionego opisu wynika, że jest to najprawdopodobniej kaszak czyli torbiel łojowa. Niestety zdjęcia nie załadowały się w tej wiadomości przez co trudno mi jednoznacznie określić z jaką zmianą mamy do czynienia. Proponowałbym udać się do dermatologa bądź urologa. Proszę pamiętać iż do urologa wymagane jest skierowanie.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
zdjęcia nie dotarły, proszę o kontakt przez formularz ze strony http://www.medevac.net.pl/, chętnie pomogę.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy