Biały pryszcz pod wędzidełkiem penisa

Jakieś 1 cm pod wędzidełkiem mam dużego białego syfa. Mam go 4 miesiące. Dodam że mam 17 lat i nie sprawia mi on problemów lecz mam obawy o niego. Jest on biały i jak próbuje go wycisnąć boli mnie to i nie chce "wyskoczyć" Dodaje zdjęcia tego. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże :(
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z przedstawionego opisu wynika, że jest to najprawdopodobniej kaszak czyli torbiel łojowa. Niestety zdjęcia nie załadowały się w tej wiadomości przez co trudno mi jednoznacznie określić z jaką zmianą mamy do czynienia. Proponowałbym udać się do dermatologa bądź urologa. Proszę pamiętać iż do urologa wymagane jest skierowanie.