Biały punkt w prawym dole biodrowym
Witam, w badaniu tomograficznym (było robione w celu obejrzenia nerek i aktualnie jestem pod opieką poradni) widoczny jest biały punkt w prawym dole biodrowym podpisanym po francusku jako strecolithe czyli zrost kału. Muszę przyznać, że często odczuwam kłujący ból w tym miejscu, który zawsze kojarzyłam z bólem jajnika, jednak ginekolog powiedział, że wszystko jest w porządku. Moje pytanie jest następujące- czy powinnam udać się do lekarza i czy to może mieć jakiś związek z wyrotskiem?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Jeśli zmianą jest rzeczywiście kamień kałowy to bezobjawowy nie powinien przysparzać większych zmartwień. Proszę pamiętać, że każdy wynik należy konsultować z lekarzem, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.