Biały śluz i brak okresu

Witam. Od pewnego czasu pomiędzy miesiaczkami wydziela mi się śluz. Jak każdej kobiecie. Ale jest on inny niż kiedyś. Wydziela zapach i jest barwy takiej białej albo szarej. Na dodatek okres powinnam dostać tak z 4-5 dni temu. Dodam ze współzyje z chłopakiem. Może za duże przemęczenie. Bo trenuje siatkówkę. Co można przypuszczać?

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć ciąży, dlatego proponuję wykonać test ciążowy. Poza tym może też być infekcja dróg rodnych, także wskazana wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam