Biały śluz po stosunku bez zabezpieczenia

witam mineło siedem dni od stosunku z chłopakiem zdazyło nam sie kochac bez prezerwatywy ,na tescie wyszło ze nie jestem w ciazy .a dzis opserwowałam z pochwy leci mi sluz biały?
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Zależy od tego jak wygląda, jaką ma konsystencję, zapach i czy są jeszcze inne objawy towarzyszące. Najczęściej dochodzi do zakażeń grzybiczych. Niezbędna będzie wizyta u ginekologa.